Dvoudenní splutí

Chystáte se na vodu, ale nevíte co a jak? Právě proto jsme tady my!

Již nemusíte přemýšlet, jak složitě převážet auta, jak se dopravit do kempu, kde přenocovat, jaký úsek splout či co si vše s sebou vzít. Vše zařídíme my.

Organizace dvoudenního splutí probíhá následovně:

V jeden den přijedete s kamarády, rodinou, známými a kýmkoliv dalším k nám do tábořiště Kobylka, auta můžete odstavit na neplaceném parkovišti nebo s nimi vjet přímo do areálu. Co uděláte s večerem je jen a jen na vás. O:-)

Další den dopoledne si půjčíte lodě a veškeré vybavení a společně s ostatními vás vyvezeme proti proudu řeky do Nadryb, odkud si splujete pohodových 13 km zpět na Kobylku.

Další den se opět nalodíte a zdoláte dalších 13 km po proudu až k Mlokovi pod vesnicí Třimany. Plavbu si můžete zpestřit například malým výšlapem na zříceninu Krašov, odkud je nádherný výhled na meandr Berounky. Od Mloka už vás zase přivezeme zpět do tábořiště.

Vyčistíte si hlavu, užijete přírody a ušetříte si nervy od věčného plánování a organizování. To nechte na nás.

A pokud by se vám vůbec nechtělo zatěžovat se auty, vyzvedneme vás v pátek v Plzni u vlakového nádraží a rádi vás v neděli na vlak zase odvezeme.

🙂

Splutí je možné realizovat v jakýkoliv den.

Pozn.: V sobotu vyráží autobus z Kobylky do Nadryb v 9 hodin, v neděli odjíždí od Mloka v 16 hodin.

6 Replies to “Dvoudenní splutí”

 • Dobrý den,
  je možné využít této služby v termínu 29.6. až 1.7. 2018?
  A jak dlouho dopředu musím nahlásit takovou akci? Jde mi o to, že s přáteli plánujeme víkend na Berounce, ale stále nevíme, zda nám tento termín vyjde.
  Děkuji

 • Dobrý den,

  záleží, o kolik by se jednalo osob. Pokud jde o větší skupinu, doporučuji provést rezervaci co nejdříve, lodě už jsou hodně zarezervované. Vše můžeme vyřešit po mailu. 😉

  S pozdravem
  Klára

 • Dobrý den,
  mohu se zeptat na cenu této víkendové akce? Chtěli bychom vyrazit již tento víkend, pokud by bylo ještě volno pro dvě osoby,jednu lod.
  děkuji Trégrová

 • Dobrý den,

  doprava činí 60 Kč za osobu za cestu, loď pro dva stojí 250 Kč na den. Záleží, jestli budete chtít barel a vesty, tam účtujeme 30 Kč na den za kus. Lodě jsou na tento víkend ještě volné, po vyplnění rezervačního formuláře na lodě Vám přijde kladná odpověď a potvrzení rezervace.

  S pozdravem
  Klára

 • Dobrý den,je ještě možnost rezervace v terminu 21. -22.7.18? Mužete mi prosim udělat kalkulaci pro jednu dvoum.loď + barel,jednu vestu a dopravné.Děkuju,Mazuchová

 • Dobrý den,

  cena víkendového splutí je 840 Kč za posádku, loď Vám tímto rezervuji.

  S pozdravem
  Skleničková

Comments are closed for this post.