Párty s grilem

Rozlučka se svobodou, oslava narozenin, školní sraz, mazec, svatba… nebo jen oslava toho, že je léto – vše je lepší s kýtou nebo selátkem na grilu.

 

Připravíme pro vás kompletní catering k večerní (nebo klidně ranní) grilovačce. Zajistíme maso na gril (ať už steaky, sele nebo kýtu), zeleninové mísy, obložené talíře, pečivo a další, narazíme sud, namrazíme jägera a párty může začít. Na ráno uvaříme kýbl (nebo raději dva?) česnečky a připravíme snídaně formou bufetu – párky, pečivo, káva, čaj, cereálie, jogurty, máslo, med, salámy, sýry, na co si jen vzpomenete.

 

Jsme schopni připravit téměř cokoliv a vaší fantazii se meze nekladou.

5 Replies to “Párty s grilem”

 • Dobrý den,
  chtěla bych uspořádat oslavu narozenin o víkendu 8.-9.9.
  Pozvána bude různorodá skupina rodin s dětmi, kamarádů z vysoké a kolegů z práce, celkem cca. 40-50- (60) lidí. Zájem bychom měli o chatičky a spaní ve stanech.
  Máte o daném víkendu ještě volno?
  Máte pro podobné oslavy nějaký orientační ceník či rozpočet? Je mi jasné, že je třeba vše domluvit individuálně. Ceny ubytování jsem viděla, to by si každý platil zvlášť.
  Děkuji Vám za odpověď.
  Přeji hezký start do nového týdne

 • Dobrý den,

  na tento termín ještě máme volné kapacity, kontaktuji Vás přes email.

  S pozdravem
  Klára

 • Dobrý den,chci se zeptat zda máte volno na 28.9 od pátku do 30.9 neděle.Jedna se o oslavu narozenin cca 15 lidí s ubytováním.Grilivani selátka přímo z naší farmy.Potrebujeme jen zajistit gril a soudek piva s pipou.Dekuji Kovacs

 • Dobrý den, gril i pivo zajistíme, vše vyřešíme po emailu. Hezký den, Klára

Comments are closed for this post.